Aktuality

11. Pražský vánoční maraton v šermu kordem – SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Registrace mužů ukončena.

platby – 11th Prague Chrismas Marathon – Entry Form _ přihláška

FEMALE COMPETITION
1  Ipek Aksin TUR
2  Livia Balacescu ROU
3  Natalia Khoroshkova RUS
4  Katharina Neuschaefer GER
5  Julia Dabrowska POL
6  Ewa Pydyszewska POL
7  Karolina Stoklosinski POL
8  Angelika Stoklosinski POL
9  Katarzyna Sobolewska POL
10 Natalia Dominiak POL
11 Aleksandra Sobolewska POL
12 Agnieszka Wysokinska POL
13 Martyna Mekalska POL
14 Marta Michalczyk POL
15 Zofia Parysek POL
16 Weronika Marucha POL
17 Michaela Roudnická CZE
18 Ulrike von Rucker GER
19 Sibylle Tafel GER
20 Aneta Zapadlová CZE
21 Viktoria Ernestová CZE
22 Halina Trzensiok POL
23 Kateřina Tomanová CZE
24 Aranka Chalupníková CZE
25 Annabell Gaszikowski GER
26 Anna Waltermann GER
27 Lena Schreiber GER
28 Charlotte Ahaus GER
29 Michalina Wierzba POL
30 Zuzanna Lawrynowicz POL
31 Adrianna Kapala POL
32 Paulina Myrda POL
33 Malgorzata Czerwinska POL
34 Lea Smirnov GER
35 Lea Winkler GER
36 Oktawia Nowacka POL
37 Anna Maliszewska POL
38 Marta Kobecka POL
39 Daria Niedzialkowska POL
40 Wiktoria Wierzba POL
41 Hannah Heaps GBR
42 Ivana Křížová CZE
43 Petra Hofbauerová CZE
44 Nicola Heckeberg GER
45 Yulla Ashchuk RUS
46 Anne Heitman GER
47 Susanne Scholz GER
48 Theresa Pechmann AUT
49 Šárka Petrovičová CZE
50 Barbora Krnáčová SVK
51 Ema Kašparová SVK
52 Karloina Jasionek POL
53 Janka Pepová SVK
54 Zuzana Lutovská SVK
55 Katarína Rešovská SVK
56 Marion Menzel GER
57 Hajduková Michaela CZE
58 Dana Skokanová CZE
59 Pavlasová Markéta CZE
60 Silkina Volha BLR
61 Iryna Prasiantsova BLR
62 Anastasiya Prokopenko BLR
63 Khladoba Tatsiana BLR
64 Kseniya Klimiankova BLR
65 KGZ
66 Alisha Mullen GBR
67 Iva Konvičková CZE
68 Bibiana Kotzianová CZE
69 Jana Obořilová CZE
70 Tereza Vacková CZE
71 Karolína Žolnová CZE
72 Katsiaryna Etsina BLR
73 Martina Hozáková CZE
74 Rita Peterl AUT
75 Světlana Volkova CRO
76 Kosjenka Mikulcic CRO
77 Sara Vangelovski CRO
78 Karla Dukic CRO
79 Barbora Hartmanová CZE
80 Arol Yauheni BLR
MALE COMPETITION
1  Martin Valkovič CZE
2  Jurgen Zielinski-Lick AUT
3  Daniel Béreš CZE
4  Martin Pichlmeier GER
5  Dominik Nagel GER
6  Jakub Omelka CZE
7  Tomasz Kowalski POL
8  Artur Betleja POL
9  Roman Forajter POL
10 Pawel Drobczyk POL
11 Sergiusz Hasko POL
12 Marcel Ettengruber POL
13 Gerard Madden IRL
14 Dominik Bujko POL
15 Pawel Dabrowski POL
16 Kamil Kasperczak POL
17 Gerard Machel POL
18 Filip Olejnik POL
19 Igor Powroznik POL
20 Szymon Staskiewicz POL
21 Marcel Suliga POL
22 Tomasz Witoslawski POL
23 Miroslaw Weclawski POl
24 Grzegorz Kisiel POL
25 Adam Mordel POL
26 Mateusz Chojnecki POL
27 Tomasz Nieczkowski POL
28 Sebastian Michalczyk POL
29 Arkadiusz Kozlowski POL
30 Michal Havránek CZE
31 Marek Tůma CZE
32 Petrus Salonikidis GER
33 Kamil Hozák CZE
34 Matyáš Češík CZE
35 Sebastian Sauer GER
36 Serghei Cecanov MDA
37 Bernard Trzensiok POL
38 Damian Jedrzejec POL
39 Johannes Trimmel AUT
40 Dobromil Pryl CZE
41 Jan Toman CZE
42 Antonín Vávra CZE
43 Oleg Rakovski MDA
44 Serghei Tofan MDA
45 Andrei Stepanov MDA
46 Serghei Drozdov MDA
47 Lennardt Haupt GER
48 Moriz Klinkert GER
49 Tim Leh GER
50 Caspar Rulke GER
51 Uwe Zimmer GER
52 Pawel Koterski POL
53 Olaf Paradowski POL
54 Jakub Rogowicz POL
55 Igor Wojcik POL
56 Bartosz Michalczyk POL
57 Maciej Klimek POL
58 Eryk Karnik POL
59 Jan Havlena CZE
60 Reinhold Spannlang AUT
61 Maxim Panfilovich BLR
62 Petr Čechák CZE
63 Sebastian Stasiak POL
64 Maciej Dukielski POL
65 Daniel Lawrynowicz POL
66 Lukasz Gutkowski POL
67 Oskar Paradowski POL
68 Maciej Samsonowicz POL
69 Štěpán Toman CZE
70 Chris Heaps GBR
71 Jan Somers NED
72 Ronald Chabreček SVK
73 Jörg Altinger GER
74 Adam Lorenc CZE
75 Duncan Salter GBR
76 Martin Chaloupka CZE
77 Ralph Simm GER
78 Stefan Keller AUT
79 Henryk Zylka GER
80 Tomáš Svoboda CZE
81 Bohumil Jiří Svoboda CZE
82 Henk Uijting NED
83 Vladimír Libich CZE
84 Florian Dexl GER
85 Daniel Amerbauer AUT
86 Bohumil Hrudka CZE
87 Reinhard Penn AUT
88 David Greifeneder AUT
89 Jindřich Šilhán CZE
90 František Šilhán CZE
91 František Jurák CZE
92 Tadeáš Knop CZE
93 Adam Mičinec SVK
94 David Matějov SVK
95 Tomáš Krompaský SVK
96 Marcin Konarski POL
97 Sven Kuhnel AUT
98 Jakub Maleček CZE
99 Marek Bukovský CZE
100 Jiří Bauer CZE
101 Pavel Tsikhanau BLR
102 Yaraslau Radziuk BLR
103 Ylia Palazkov BLR
104 Kirill Kasyanik BLR
105 Ivan Khamtsou BLR
106 Artem Evstigneev BLR
107 Arol Yauheni BLR
108 KGZ
109 KGZ
110 KGZ
111 KGZ
112 KGZ
113 KGZ
114 Henry Herzog GER
115 Yves Carnes FRA
116 Tom O´Brien GBR
117 Johannes Struck GER
118 Rene Maibaum GER
119 Matěj Pajtl CZE
120 Filip Jančík CZE
121 Marek Grycz CZE
122 Alexandr Ivančo CZE
123 Mikuláš Ivančo CZE
124 Robin Ivančo CZE
125 Daniel Amerbauer AUT
126 Jan Rambousek CZE
127 Maxmilian Artazov CZE
128 Stanislav Kolbe

NÁHRADNÍCI

CZE
129 Valentin Samsonov MDA
130 Roman Vítek CZE
131 Miroslav Cimpa CZE
132 Matěj Mazanec CZE
133 Václav Nárovec CZE
134 Jakub Hlaváč CZE
135 Ladislav Knap CZE