ČESKY ENGLISH
19.12.2018

3. Pražský vánoční maraton 2011 /
3rd Prague Christmas Marathon 2011

Fotogalerie / Photo Gallery

Dobromil Pryl

Výsledky / Results 

Celkové pořadí / Total Results

Místo /
Place
Příjmení /
Surname
Jméno /
Name
Stát /
State
Oddíl /
Club
Juniorky / Juniors Women   Junioři /
Juniors Men
1   POKORNÝ   Richard   CZE   VSK HUMANITA PRAHA        
2   STAŚKIEWICZ   Szymon   POL            
3   SZALAY   Ján   SVK   BRATISLAVA       1
4   KUF   Jan   CZE   TJ DUKLA PRAHA        
5   DVOŘÁK   Martin   CZE   TJ DUKLA PRAHA        
6   SZALAY   Juraj   SVK   BRATISLAVA        
7   IVANČO   Alexandr   CZE   USK PRAHA        
8   POLÍVKA   Ondřej   CZE   TJ DUKLA PRAHA        
9   MAJEWSKI   Bartosz   POL            
10   SEDLECKÝ   Michal   CZE   TJ DUKLA PRAHA        
11   BILKO   Martin   CZE   SC BYSTŘICE       2
12   GOLIS   Remigiusz   POL            
13   KOVAŘÍK   Tomáš   CZE   USK PRAHA        
14   LESCHKE   Tobias   GER   SV MEDIZIN BAUTZEN E.V.        
15   SVĚCHOTA   Ondřej   CZE   TJ DUKLA PRAHA       3
16   GARGOULAKIS   Foivos   GRE   ODYSSEAS ATHENS       4
17   SZMEK   Marek   CZE   SC BYSTŘICE        
18   HRUDKA   Jakub   CZE   TJ DUKLA PRAHA       5
19   BRADÁČ   Petr   CZE   LOKOMOTIVA PLZEŇ       6
20   TYLEČEK   Libor   CZE   EKONOM PRAHA        
21   WOJCIK   Katarzina   POL            
22   MIROVSKÝ   Vojtěch   CZE   USK PRAHA        
23   NOWACKA   Oktawia   POL            
24   LANIGAN   O´keeffe Arthur   IRL            
25   KRMÁŠEK   Ondřej   CZE   VSK HUMANITA PRAHA        
26   SKROVNÝ   Petr   CZE   LOKOMOTIVA PLZEŇ        
27   JEŘÁBEK   Petr   CZE   TJ SLOVÁCKÁ SLAVIA UHERSKÉ HRADIŠTĚ        
28   KRŠŇÁKOVÁ   Lucia   SVK   DUKLA BANSKÁ BYSTRICA        
29   KINDL   David   CZE   TJ DUKLA PRAHA        
30   PIETRUCZUK   Christopher   CAN            
31   JAKEŠ   Jiří   CZE   TJ LOKOMOTIVA TEPLICE        
32   KODEDOVÁ   Barbora   CZE   TJ DUKLA PRAHA        
33   CIMLER   Čestmír   CZE   TJ BOHEMIANS PRAHA        
34   MALÝ   Filip   CZE   SOKOL VRŠOVICE        
35   COYLE   Natalya   IRL            
36   GENZER   Jiří   CZE   EKONOM PRAHA        
37   ŠKOPEK   Tomáš   SVK   BRATISLAVA        
38   SIKORA   Filip   CZE   SC BYSTŘICE        
39   DE VRIES   Jaakob   GER   SV 1845 ESSLINGEN        
40   HANOUSEK   Jiří   CZE   EKONOM PRAHA        
41   HRUDKA   Bohumil   CZE   TJ DUKLA PRAHA        
42   KONSTANTINOS   Mekras   GRE   ODYSSEAS ATHENS       7
43   GIANNETTI   Giuliano   CZE   TJ DUKLA PRAHA        
44   BRUNNE   Alexander   GER   KSV 90 WEIßWASSER        
45   STELZER   Victoria   AUT   STEIERMÄRKISCHER LANDESFECHTLCUB GRAZ        
46   JÍLEK   Jaroslav   CZE   LOKOMOTIVA PLZEŇ        
47   LÁTAL   Martin   CZE   SOKOL ŠTERNBERK        
48   SKARZYNSKA   Alexandra   POL            
49   IOANNIDIS   Odysseas   GRE   ODYSSEAS ATHENS       8
50   JÍLKOVÁ   Klára   CZE   SC PRAHA        
51   HUSÁR   Peter   SVK   DUKLA BANSKÁ BYSTRICA        
52   BILKOVÁ   Lenka   CZE   TJ DUKLA PRAHA        
53   JURENZ   Jens   GER   SV MEDIZIN BAUTZEN E.V.        
54   MENDREJ   Matúš   SVK   DUKLA BANSKÁ BYSTRICA        
55   BAILEY   Eanna   IRL            
56   CIMPA   Miroslav   CZE   LOKOMOTIVA PLZEŇ        
57   KOUTSOUKOU   Anna-Lalyn   GRE   ODYSSEAS ATHENS   1    
58   PIGLOSIEWICZ   Ingmar   GER   SV- WACKER BURGHAUSEN        
59   VALKOVIČ   Martin   CZE   SC PRAHA        
60   KOUBA   Vít   CZE   TJ BOHEMIANS PRAHA        
61   PRYL   Dobromil   CZE   SOKOL VRŠOVICE        
62   BALKÓ   Štefan St.   CZE   SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM        
63   VESELSKÝ   Karel   CZE   SOKOL VRŠOVICE        
64   WINKLER   Ralph   GER   SV- WACKER BURGHAUSEN        
65   KONVIČKA   Martin   CZE   SC BYSTŘICE       9
66   JUŘÍČEK   Josef   CZE   DUKLA OLOMOUC        
67   LETENAYOVÁ   Kristína   SVK   SLAVIA UK BRATISLAVA        
68   JÍLKOVÁ   Nikola   CZE   LOKOMOTIVA PLZEŇ   2    
69   LORENC   Adam   CZE   EKONOM PRAHA        
70   BERAN   Pavel   CZE   ČŠK RIEGEL - TJ BANÍK PRAHA        
71   HUBÁČKOVÁ   Martina   CZE   TJ BOHEMIANS PRAHA        
72   GRELLA   Gerit   GER   SV- WACKER BURGHAUSEN       10
73   SZNAPKA   Zbigniew   CZE   SC BYSTŘICE       11
74   RENGEVIČ   Vladimír   SVK   ŠK GRAFON        
75   SLAVÍK   Matěj   CZE   TJ DUKLA PRAHA       12
76   SOSNA   Martin   CZE   TJ BOHEMIANS PRAHA        
77   AUJESKÁ   Karolína   SVK   SLAVIA UK BRATISLAVA        
78   PÁNEK   Dalibor   CZE   EKONOM PRAHA        
79   ČERNÝ   Vojtěch   CZE   ČŠK RIEGEL - TJ BANÍK PRAHA        
80   DIANOVÁ   Natalie   CZE   TJ DUKLA PRAHA        
81   ROBIC   Roland   AUT   STEIERMÄRKISCHE LANDESFECHTCLUB GRAZ        
82   SVOBODA   Jan   CZE   LOKOMOTIVA PLZEŇ        
82   MAREK   Jan   CZE   TJ DUKLA PRAHA        
84   KOLBE   Stanislav   CZE   EKONOM PRAHA        
85   DURYCH   Martin   CZE   TJ DUKLA PRAHA       13
86   KOMIŇÁK   Norbert   SVK   ŠK GRAFON       14
87   TOMKOVÁ   Barbora   SVK   DUKLA BANSKÁ BYSTRICA   3    
88   ĎOUBAL   Jakub   CZE   EKONOM PRAHA        
88   ŠVORCOVÁ   Lucie   CZE   TJ DUKLA PRAHA   4    
90   SVOBODA   Tomáš   CZE   USK Praha        
91   BALKÓ   Štefan ml.   CZE   SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM        
92   KLUSÁK   Miroslav   CZE            
93   MÍČKOVÁ   Andrea   SVK   SLAVIA UK BRATISLAVA        
94   ŠÁMALOVÁ   Anna   CZE   TJ DUKLA PRAHA   5    
95   BOTONAKI   Marina   GRE   ODYSSEAS ATHENS   6    
96   JEŽKOVÁ   Slávka   CZE   EKONOM PRAHA        
97   BOTONAKI   Fotini   GRE   ODYSSEAS ATHENS   7    
98   HATLEOVÁ   Veronika   CZE   SOKOL VRŠOVICE        
99   KUFOVÁ   Josefína   CZE   TJ DUKLA PRAHA   8    
100   MENSÁK   Samuel   SVK   ŠK GRAFON       15
101   WALDNER   Manfred   AUT   STEIERMÄRKISCHER LANDESFECHTLCUB GRAZ        
102   BÁRTOVÁ   Lenka   CZE   TJ BOHEMIANS PRAHA        
103   LIEBSTEIN   Juliane   GER   SV MEDIZIN BAUTZEN E.V.   9    
104   KARLÍČKOVÁ   Jana   CZE   EKONOM PRAHA        
105   KURZMANN   Elisabeth   AUT   USI - GRAZ        
106   MAREŠ   Martin   CZE   SC PRAHA        
107   VEGHELYI   Patricia   AUT   STEIERMÄRKISCHE LANDESFECHTCLUB GRAZ        
108   NEUGEBAUEROVÁ   Monika   CZE   EKONOM PRAHA        
109   MICHÁLKOVÁ   Marie   CZE   TJ DUKLA PRAHA   10    
110   JANKOVÁ   Karolina   CZE   TJ DUKLA PRAHA   11    
111   STELZER   Roswitha   AUT   STEIERMÄRKISCHER LANDESFECHTLCUB GRAZ        
112   GRELLA   David   GER   SV- WACKER BURGHAUSEN       16
113   CIMLEROVÁ   Zuzana   CZE   SOKOL VRŠOVICE        
114   ČENKOVÁ   Miroslava   SVK   ŠK GRAFON   12    
115   PŮTA   Tomáš   CZE   EKONOM PRAHA        
116   BABOROVÁ   Zlata   CZE   TJ LOKOMOTIVA TEPLICE        
117   ŠČOTKOVÁ   Zlatica   CZE   EKONOM PRAHA        
118   ERNAZAROVA   Gulzira   CZE   VŠTJ FAKULTA STAVEBNÍ        
DNF   MAYR   Lena   AUT   USI - GRAZ        
DNF   ZASCHKE   Pavel   CZE            
DNF   SVOBODA   Ivo   CZE