ČESKY ENGLISH
21.4.2018

2. Pražský vánoční maraton 2010 /
2nd Prague Christmas Marathon 2010

Výsledky / Results

Celkové výsledky / Total Results

Pořadí /
Place
Jméno /
Name
Oddíl /
Club
Stát /
State
Ženy /
Women
1   SEDLECKÝ Michal   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
2   KOVAŘÍK Tomaš   USK PRAHA   CZE    
3   SZALAY Jan   SLAVIA STU BA   SVK    
4   KUF Jan   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
5   DVOŘÁK Martin   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
6   SKROVNÝ Petr   LOKOMOTIVA PLZEŇ   CZE    
7   TYLEČEK Libor   EKONOM PRAHA   CZE    
8   KINDL David   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
9   POLÍVKA Ondřej   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
10   LIEBIG Fabian   GER   GER    
11   KRMÁŠEK Ondřej   VSK HUMANITA PRAHA   CZE    
12   MENDREJ Matúš   DUKLA BANSKÁ BYSTRICA   SVK    
13   HANKE Sven   KNAPPENSPORTVEREIN 90 WEIBWASSER   GER    
14   LEHMANN Matthians   GER   GER    
15   SCHMOOR Robert   MEDIZIN BAUTZEN   GER    
16   DOLEŽEL Tomáš   DUKLA BANSKÁ BYSTRICA   SVK    
17   BRUNNE Alexander   KNAPPENSPORTVEREIN 90 WEIBWASSER   GER    
18   DITRICH Jan   TJ SLOVÁCKÁ SLAVIA UHERSKÉ HRADIŠTĚ   CZE    
19   ZOCHR Ladislav   TJ SLOVÁCKÁ SLAVIA UHERSKÉ HRADIŠTĚ   CZE    
20   DOGUE Marvin   GER   GER    
21   VRÁBEL Tomaš   DUKLA BANSKÁ BYSTRICA   SVK    
22   MICKOVÁ Andrea   USK PRAHA   CZE   1
23   GIULIANO Giannetti   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
24   GENZER Jiří   EKONOM PRAHA   CZE    
25   KOHLMANN Janine   GER   GER   2
26   PETRACCA Francesco   CIRCOLO DELLA SPADA LODETTI   ITA    
27   LÁTAL Martin   SOKOL ŠTERNBERK   CZE    
28   ANDERLE Petr   USK PRAHA   CZE    
29   HRUDKA Jakub   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
30   SZALAY Juraj   SLAVIA STU BA   SVK    
31   KOŠČ Ivan   UK BRATISLAVA   SVK    
32   BILKOVÁ Lenka   TJ DUKLA PRAHA   CZE   3
33   BAILEY Eanna   IRL   IRL    
34   BILKO Martin   SC BYSTŘICE   CZE    
35   JÍLEK Jaroslav   LOKOMOTIVA PLZEŇ   CZE    
36   HANOUSEK Jiří   EKONOM PRAHA   CZE    
37   PRYL Dobromil   SOKOL VRŠOVICE   CZE    
38   SVOBODA Tomaš   USK PRAHA   CZE    
39   UNGUREANU Christian   C.S. UNEFS BUCHARES   ROM    
40   LEHMANN Julian   GER   GER    
41   PÁNEK Dalibor   EKONOM PRAHA   CZE    
42   LENCOVÁ Alice   TJ DUKLA PRAHA   CZE   4
43   SVĚCHOTA Ondřej   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
44   HONOMICHL Jan   LOKOMOTIVA PLZEŇ   CZE    
45   LESCHKE Tobias   MEDIZIN BAUTZEN   GER    
46   FRICK Fabian   GER   GER    
47   KOLBE Stanislav   EKONOM PRAHA   CZE    
48   SCHEINER Miroslav   EKONOM PRAHA   CZE    
49   JINDRA Jan   MOPE PRAHA   CZE    
50   PROCHÁZKA Miroslav   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
51   STELZER Victoria   LANDESFECHTCLUB GRAZ   AUT   5
52   PALA Christoph   UNI KONSTANZ   GER    
53   KUČERA Jan   LOKOMOTIVA KARLOVY VARY   CZE    
54   FEST Siegmar   KNAPPENSPORTVEREIN 90 WEIBWASSER   GER    
55   BRADÁČ Petr   LOKOMOTIVA PLZEŇ   CZE    
56   BALKÓ Štefan   SPORTOVNÍ ŠERM ÚSTÍ NAD LABEM   CZE    
57   PEKÁREK Matěj   EKONOM PRAHA   CZE    
58   ANDRLE David   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
59   KRŠŃÁKOVÁ Lucia   DUKLA BANSKÁ BYSTRICA   SVK   6
60   JÍLKOVÁ Nikola   LOKOMOTIVA PLZEŇ   CZE   7
61   MEISEL Tenia   GER   GER   8
62   HACKEL Anne   GER   GER   9
63   KUBIŠ Petr   ČŠK RIEGEL   CZE    
64   JÍLKOVÁ Klára   SC PRAHA   CZE   10
65   KYDLÍČEK Tomáš   LOKOMOTIVA PLZEŇ   CZE    
66   FRAJBIŠ Jan   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
67   COYLE Natalya   IRL   IRL   11
68   ROBIC Roland   LANDESFECHTCLUB GRAZ   AUT    
69   DURYCH Martin   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
70   BERAN Pavel   ČŠK RIEGEL   CZE    
71   CIMPA Miroslav   SOKOL PLZEŇ   CZE    
72   KODEDOVÁ Barbora   TJ DUKLA PRAHA   CZE   12
73   SZNAPKA Zbigniew   SC BYSTŘICE   CZE    
74   DANIELOVÁ Eva   UK BRATISLAVA   SVK   13
75   LORENC Adam   EKONOM PRAHA   CZE    
76   LETENAYOVÁ Kristína   UK BRATISLAVA   SVK   14
77   KÁNSKÁ Zuzana   SC PRAHA   CZE   15
78   TUŠL Jan   LOKOMOTIVA PLZEŇ   CZE    
79   SEDÍLEKOVÁ Elka   DUKLA BANSKÁ BYSTRICA   SVK   16
80   SVOBODA Jan   SOKOL PLZEŇ   CZE    
81   MOROVÁ Jana   EKONOM PRAHA   CZE   17
82   VALKOVIČ Martin   SC PRAHA   CZE    
83   POMESANO Elena   CIRCOLO DELLA SPADA LODETTI   ITA   18
84   NEUGEBAUEROVÁ Monika   EKONOM PRAHA   CZE   19
85   CIMLEROVÁ Zuzana   SOKOL VRŠOVICE   CZE   20
86   HOLENDOVÁ Klára   ČŠK RIEGEL   CZE   21
87   WALLACE Steve   LANSDOWNE FENCING CLUB   GBR    
88   GLANC Matouš   TJ DUKLA PRAHA   CZE    
89   KLEIBER David   KNAPPENSPORTVEREIN 90 WEIBWASSER   GER    
90   FERRIER Robert   NED   NED    
91   STELZER Roswitha   LANDESFECHTCLUB GRAZ   AUT   22
92   ŠVORCOVÁ Lucie   TJ DUKLA PRAHA   CZE   23
93   KARLÍČKOVÁ Jana   EKONOM PRAHA   CZE   24
94   PALA Ida   UNI KONSTANZ   GER   25
95   ANDRLOVÁ Veronika   TJ DUKLA PRAHA   CZE   26
96   HATLEOVÁ Veronika   SOKOL VRŠOVICE   CZE   27
97   JANKOVÁ Karolina   TJ DUKLA PRAHA   CZE   28
98   ADERMANN Pia   GER   GER   29
99   VERHELYI Patricia   LANDESFECHTCLUB GRAZ   AUT   30