ČESKY ENGLISH
19.12.2018

1. Pražský vánoční maraton 2009 /
1st Prague Christmas Marathon 2009

Výsledky / Results

Celkové pořadí ženy / Total Results Women

Místo /
Place
  Jméno /
Name
  Oddíl /
Club
  Stát /
State
1   Bilková Lenka   SC Bystřice   CZE
2   Jílková Nikola   Lokomotiva Plzeň   CZE
3   Letenayová Kristína   Slavie UK   SVK
4   Habrychová Eva   Lokomotiva Plzeň   CZE
5   Janková Karolina   TJ Dukla Praha   CZE
6   Cimlerová Zuzana   Sokol Vršovice   CZE
7   Serapinaite Ieva   Vilnius LOSC   LTU
8   Richter Lisa Katharina   MTV 1876 Saalfeld   GER
9   Guzauskaite Karolina   Vilnius LOSC   LTU
10   Hubáčková Martina   FC Karlín   CZE
11   Serapinaite Emilija   Vilnius LOSC   LTU
12   Nedaltovska Raminta   Vilnius ŠP-T.SK.   LTU
13   Morová Jana   Ekonom Praha   CZE
14   Jílková Klára   SC Praha   CZE
15   Lencová Alice   TJ Dukla Praha   CZE
16   Přibylová Lucie   TJ Dukla Praha   CZE
17   Adermann Pia       GER
18   Veghelyi Patricia   Steiermärkischer Landesfechtclub Graz   AUT
19   Ženíšková Tereza   Sokol Plzeň   CZE
20   Andrlová Veronika   TJ Dukla Praha   CZE
21   Hatlerová Veronika   Sokol Vršovice   CZE
22   Jarošová Tereza   Sokol Plzeň   CZE
             

Celkové pořadí muži / Total Results Men

Místo /
Place
  Jméno /
Name
  Oddíl /
Club
  Stát /
State
1   Kovařík Tomáš   USK Praha   CZE
2   Pokorný Richard   VSK Humanita Praha   CZE
3   Fáber Marcel   TJ Lokomotiva Liberec   CZE
4   Habarta Ondřej   Slovácká Slávia Uherské Hradiště   CZE
5   Skrovný Petr   Lokomotiva Plzeň   CZE
6   Honomichl Jan   Lokomotiva Plzeň   CZE
7   Kuf Jan   TJ Dukla Praha   CZE
8   Snopek Miroslav   Slovácká Slávia Uherské Hradiště   CZE
9   Szalay Jan   MP STU Bratislava   SVK
10   Berka Adam   BŠK   SVK
11   Látal Martin   Štenberk   CZE
12   Bereczk Andrej   BŠK   SVK
13   Zochr Ladislav   Slovácká Slávia Uherské Hradiště   CZE
14   Cimler Čestmír   USK Praha   CZE
15   Ditrich Jan   Slovácká Slávia Uherské Hradiště   CZE
16   Szalay Juraj   MP STU Bratislava   SVK
17   Szmek Marek   SC Bystřice   CZE
18   Balkó Štefan   SC Metropol Ústí nad Labem   CZE
19   Ivančo Alexandr   USK Praha   CZE
20   Liebig Fabian       GER
21   Hrudka Jakub   TJ Dukla Praha   CZE
22   Kouřil Jan   Slovácká Slávia Uherské Hradiště   CZE
23   Svoboda Tomáš   USK Praha   CZE
24   Markinas Romas   Vilnius ŠP-T.SK.   LTU
25   Havel Radek   VSK Humanita Praha   CZE
26   Vrábeĺ Tomáš   Dukla Banská Bystrica   SVK
27   Škopek Tomaš   MP STU Bratislava   SVK
28   Pryl Dobromil   Sokol Vršovice   CZE
29   Haluška Marek   Liptovský Mikuláš   SVK
30   Kindl David   TJ Dukla Praha   CZE
31   Andrle David   TJ Dukla Praha   CZE
32   Langen André   MTV 1876 Saalfeld   GER
33   Tyleček Libor   Ekonom Praha   CZE
34   Kolbe Stanislav   Ekonom Praha   CZE
35   Robic Roland   Steiermärkischer Landesfechtclub Graz   AUT
36   Sodomka Waltr   MOPE   CZE
37   Jindra Jan   MOPE   CZE
38   Kraus Philipp   MTV 1876 Saalfeld   GER
39   Dostál Václav   TJ Dukla Praha   CZE
40   Bilko Martin   SC Bystřice   CZE
41   Horáček Michal   MOPE   CZE
42   Hanousek Jiří   Ekonom Praha   CZE
43   Procházka Miroslav   TJ Dukla Praha   HUN
44   Moravec Vladimír   Bohemians Praha   CZE
45   Bartasevic Artur   Vilnius LOSC   LTU
46   Urban Michal   Liptovský Mikuláš   SVK
47   Veselský Karel   Sokol Vršovice   CZE
47   Wagner Christopher       GER
49   Malý Filip   Sokol Vršovice   CZE
50   Krause Christopher       GER
51   Kukla Michal   Ekonom Praha   CZE
52   Schmoor Robert   Bautzen   GER
53   Jílek Jaroslav   Lokomotiva Plzeň   CZE
54   Cimpa Miroslav   Sokol Plzeň   CZE
55   Čermák Radek   Lokomotiva Plzeň   CZE
56   Rengevič Vladimír   Liptovský Mikuláš   SVK
57   Heřman Jiří   Ekonom Praha   CZE
57   Valkovič Martin   SC Praha   CZE
59   Frajbiš Jan   TJ Dukla Praha   CZE
60   Krejčík Jan   USK Praha   CZE
61   Frick Fabian       GER
62   Roček Michal   Sokol Brno 1   CZE
63   Marozas Ignac   Vilnius ŠP-T.SK.   LTU
64   Durych Martin   TJ Dukla Praha   CZE